Inproducts Impregnace na outdoor oděvy 400ml

TOP 38 v kategórii Impregnácia

Inproducts Impregnace na outdoor oděvy 400ml

Impregnácia INPRODUCTS zamedzí premočeniu a zašpineniu vašej membránovej, softshellovej aj klasickej bundy a nohavíc, čiapky alebo rukavíc...
Garantovaný nákup z RCprofi.sk

400 ml
Druh
impregnácia

• , zakúpené v INPRODUCTS.sk

Výborná impregnácia, bez zápachu, zakúpená opakovane.

Kvalita za dobrú cenu

• Ok

Určenie
univerzálna
Objem
400 ml
Druh
impregnácia

Sprej INPRODUCTS pre outdoorové odevy vás udrží v teple a suchu v lete aj v zime, v daždi aj na svahu. Tenký film kremíkových nanočastíc chráni membránové oblečenie značiek Gore-Tex, Climatic, Gelanots a ďalších proti prevlhnutiu a znečisteniu. S impregnáciou INPRODUCTS predĺžite životnosť svojich outdoorových odevov o niekoľko rokov.

Prečo si vybrať impregnáciu na obuv

• Zabráni zachytávaniu nečistôt
    Roztok vytvorí na povrchu ochrannú kremíkovú vrstvu, ktorá odpudzuje vodu i nečistoty. Impregnácia okrem toho bráni aj vzniku nevzhľadných škvŕn.
  • Bez farby a zápachu
    Na rozdiel od konkurencie nepoužívame organické rozpúšťadlá, základom nášho impregnačného roztoku je voda. Sprej je vďaka tomu bez farby a bez zápachu, neohrozuje vaše zdravie a bez obáv ho môžete používať aj v uzavretých priestoroch.
  • Zachová priedušnosť materiálu
    Impregnácia INPRODUCTS obnovuje priedušnosť a vlastnosti membránových textílií (Gore-Tex a ďalšie). Vaša obuv bude chránená proti vlhkosti, zároveň však zostane priedušná.
  • Vydrží intenzívne čistenie
    Vďaka kremíkovej vrstve nanočastíc počas prania vyčistíte tkaninu obuvi od soli a potu. Po vyschnutí sa funkcia nanočastíc obnoví. Impregnácia vydrží až 10 pracích cyklov s vodou a až 5 cyklov s pracím práškom.

S impregnáciou ochránite

• membránové bundy, kabáty a vetrovky,
  • nohavice a šortky,
  • čiapky a šály,
  • rukavice.

Ako prípravok používať
Prípravok INPRODUCTS nanášajte na vyčistené, suché oblečenie. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

• Roztok nanášajte v súvislej vrstve zo vzdialenosti 10 až 20 cm.  Pri aplikácii na nenasiakavý materiál rozotrite roztok po odeve špongiou.
  • Po nanesení počkajte 24 hodín – za tento čas sa na povrchu vytvorí ochranná kremíková vrstva. Počas schnutia umiestnite ošetrovaný predmet do vetraných priestorov mimo dosahu slnečných lúčov.

Nádobku s roztokom skladujte pri teplotách 3 až 30 °C. Pri poklese teploty pod 3 °C a zamrznutiu roztoku dochádza k jeho znehodnoteniu.

Technické vlastnosti
Zachovanie ochrany proti vode a nečistotám až na 3 mesiace (podľa intenzity nosenia odevu) alebo až 10 pracích cyklov, spotreba: 25 až 100 ml na 1 m2 – podľa absorpčných vlastností materiálu, použiteľnosť: minimálne 2 roky od dátumu výroby, obsah balenia: 200 ml, 400 ml, 1 l a 5 l.

Zloženie
Disperzný produkt modifikovaných kremíkových nanočastíc vo vodnom roztoku. Produkty radu INPRODUCTS sú bezpečné pre zdravie i vodné prostredie.

Na sklade • 1 variant3,9 €96 % • 5 554×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

• , zakúpené v INPRODUCTS.sk

Výborná impregnácia, bez zápachu, zakúpená opakovane.

Kvalita za dobrú cenu

• Ok
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Funguje ako ma

• Funguje ako ma
  • , zakúpené v INPRODUCTS.sk

Potrebovala som impregnovať zimný kabát zn. Columbia. Kúpila som ho v značkovej predajni, ale vrchný materiál nemá vodeodolnú úpravu. Každá kvapka vody sa na kabáte rozpila ako na pijavom papieri a zanechala tmavú škvrnu. Kabát som nemohla nosiť ani do vlhkého počasia. Dlho som hľadala vhodný impregnačný prípravok. Používam prípravky na impregnáciu obuvi, ale môžem ich nanášať iba vonku, lebo nepríjemne páchnu a to som na kabát použiť nechcela. Verila som informáciám o výrobku a tak som ho vyskúšala. Je skutočne výborný a odporúčam. Kabát som položila na stôl a vo vodorovnej polohe som nanášala prípravok a rozotierala špogiou v miestach prešívania. Neskôr som kabát dosušila na vešiaku. Potom som urobila pokus vodou a na moju veľkú radosť prípravok funguje ako je uvedené. Voda stiekla v guličkách a kabát zostal suchý. Ďakujem.