Najnovšie recenzie zo sekcie Impregnácia

Zakúpený v sportrysy.sk

Overený zákazník sportrysy.sk Martin Kubis

Pridané: 23. novembra 2021

Zakúpený v sportrysy.sk

• Super lahko sa aplikuje, dobra vydrz a odolnost voci vode.
Inproducts Impregnace na outdoor oděvy 400ml

Inproducts Impregnace na outdoor oděvy 400ml

Overený zákazník INPRODUCTS.sk Helena z Martina

Pridané: 14. novembra 2021

Zakúpený v INPRODUCTS.sk

Potrebovala som impregnovať zimný kabát zn. Columbia. Kúpila som ho v značkovej predajni, ale vrchný materiál nemá vodeodolnú úpravu. Každá kvapka vody sa na kabáte rozpila ako na pijavom papieri a zanechala tmavú škvrnu. Kabát som nemohla nosiť ani do vlhkého počasia. Dlho som hľadala vhodný impregnačný prípravok. Používam prípravky na impregnáciu obuvi, ale môžem ich nanášať iba vonku, lebo nepríjemne páchnu a to som na kabát použiť nechcela. Verila som informáciám o výrobku a tak som ho vyskúšala. Je skutočne výborný a odporúčam. Kabát som položila na stôl a vo vodorovnej polohe som nanášala prípravok a rozotierala špogiou v miestach prešívania. Neskôr som kabát dosušila na vešiaku. Potom som urobila pokus vodou a na moju veľkú radosť prípravok funguje ako je uvedené. Voda stiekla v guličkách a kabát zostal suchý. Ďakujem.

Pridané: 30. októbra 2021

Salto Šport Fresh 250 ml

Overený zákazník 4camping.sk VT

Pridané: 23. augusta 2021

Zakúpený v 4camping.sk

Funguje docela dobre. Eliminuje pachy viac ako ine vyrobky do topanok ktore som mal moznost vyskusat, ktore funguju skor ako vonavky nez biocidne.

Pridané: 16. augusta 2021

• Kvalitné
Nikwax Nubuk & Suede Proof 125 ml

Nikwax Nubuk & Suede Proof 125 ml

Pridané: 1. augusta 2021

Zakúpený v Zajo Design

• spray vhodný na nubuck
  • impregnuje
  • impregnace nevydrží dlouho

Kůže se tím impregnuje, nicméně impregnace nevydrží dlouho a je vhodná na nějaký menší deštík. Pokud začne pořádně lít a trvá to dlouho, kůže postupně promokne na namáhaných místech a v ohybech. Na procházení potoky zapomeňte. Na náročnější treky je tedy lepší nějaký vosk (i když to vyhladí Nubuck) např. Meindl Sportwax a pod. Taky ten sprej nijak kůži nevyživuje, není v něm žádná mastnota nebo tak něco.

Pridané: 15. júna 2021

ok

GRANGERS- FABSIL GOLD 1000 ml

GRANGERS- FABSIL GOLD 1000 ml

Pridané: 2. júna 2021

• Fantastic product

Pridané: 19. mája 2021

Zakúpený v HUDYsport a. s.

• Excellent product that works ver well
  • Easy to apply

• Dodá koži lesk
  • Obnova farieb
  • Nedráždivá vôňa
  • Čakanie, kým impregnácia zaschne

Impregnáciu som testovala na našich kožených stoličkách, ktoré čelia neustálym atakom našich detí (prežily už poliatie nápojmi, omáčkou, fixy, pastelky, kriedy i plastelínu) a je to na nich samozrejme vidieť. Preto som veľmi ocenila, že sa mi dostal do ruky taký pomocník! Tento produkt nefunguje iba ako impregnácia, ale navráti koženým veciam zašlú slávu... Po použití sa krásne lesknú, štruktúra kože sa zacelí a i vyblednuté farby znovu ožijú. Vyhovuje mi praktické balenie, spôsob aplikácie a ani vôňa nie je nijako dráždivá. Ako bonus hodnotím hubku - je to príma pomocník. Jediné, s čím som sa musela ako maminka pobiť, je vysvetliť deťom, že nesmú po aplikácii na stoličky sadať. To však nie je problém výrobcu. Výrobok rada doporučím.

Overený zákazník Testuj.to Zdeňka

• veľkosť balenia
  • praktická pumpička
  • drahá cena

Impregnáciu som použila na koženú sedačku a som veľmi spokojná. Chcem ešte skúsiť použiť na sedačky do auta. Impregnácia vypadá kvalitne, pekne vonia. Balenie je akurát veľké a pumpička je praktická na používanie. Obal je zaujímavý. Cena je vyššia, ale je jasné, že nebude stáť 100 Kč.

Overený zákazník Testuj.to Žaneta

Zakúpený v Testuj.to

• ľahký stisk pri stlačení rozprašovača
  • vďaka rozprašovaču rýchla aplikácia, šetrí jeho obsah a tým vydrží dlhšie
  • pekný dizajn fľaštičky
  • hubka
  • bez zápachu
  • pumpička sa pri aplikácii ľahko pretáča v ruke
  • možno by som i ocenila, keby bolo niekde napísané, akou stranou hubky roztierať a k čomu slúži i ďalšie strany

Veľmi oceňujem, že prípravok je po nanesení bez zápachu, teda ideálny pre použitie vo vnútri. Jednoducho a ľahko sa pomocou pumpičky nanáša a vďaka rozprašovaču ani tak neodbúda z jeho množstva a vydrží teda na niekoľko použití i pri aplikácii na viac vecí, čo ma príjemne prekvapilo (myslela som zo začiatku, že po použití na 5 stoličiek zostane vo fľaške polovica). Veľmi pekný dizajn fľaštičky a predovšetkým podrobný popis priamo na fľaštičke. Skúsila som aj na svetlé kožené capačky, pretože sú stále špinavé, tým ako dieťa lezie často po zemi. Stačí mokrá handrička, jeden ťah, absolútne žiadne drhnutie a topánky sú ako nové.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Rýchle použitie
  • Nemám žiadne negatíva

Impregnácia Inproducts ma veľmi milo prekvapila. Používame ju na kožené sedačky v našom automobile. Aplikácia produktu Inproducts je veľmi jednoduchá a rýchla, s použitím hubky, ktorá bola súčasťou balenia. Impregnáciu budem používať i na náš záhradný traktorík, ktorý má koženú sedačku. Doporučujem tento produkt.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• jednoduchá aplikácia
  • trvanlivosť od aplikácie
  • asi nič

Dostala som produkt, ktorý je naprosto jedinečný. Máme v obývacej izbe celkom veľkú koženú sedačku + kreslo. Impregnácia je určená priamo na povrch koženej sedačky. Veľmi jednoducho sa aplikuje, rozotiera a výsledný efekt je vynikajúci. Musím povedať, že na povrchu nesadá prach tak, ako pred natretím. Povrch sa krásne leskne a zároveň nepôsobí lepivým dojmom. Proste super.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• balenie
  • jednoduchá manipulácia

Pekné veľké balenie s praktickou hubkou za prijateľnú cenu. Vyskúšala som v aute na autosedačky, ktoré po aplikácii boli takmer ako nové - hebké na dotyk. Prípravok má nevtieravú vôňu a veľmi jednoducho sa s ním pracuje. Tento prípravok určite môžem doporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Kristyna

• Vzhľadné a praktické balenie so “zámkom” spreja
  • Nie je cítiť umelú parfumáciu
  • Oživuje vzhľad a inpregnuje
  • Pre niekoho bude možno nevýhodou octový zapach, ktorý ale rýchlo vyprchá. Je citiť iba pri aplikácii
  • Žiadne nevýhody nenachádzam

Impregnáciu som vyskúšala na koženom kresle a koženom sedacom pufe. Na oboch produktoch už bolo vidieť pužívanie, impregnácia ich ale krásne oživila. Plánujem vyskúšať aj na kožené sedačky v aute. Vďaka hubke a fľaške so sprejom sa dobre nanáša. Určite doporučujem a kúpim ďalšie produkty, napriklad na ošetrenie obuvi.

Zobrazujem 101 - 120 zo 230 recenzií 1...4 5 [ 6 ] 7 8...12